Logo van SV Olland

SV Olland herpakt zichzelf tegen WHV

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

WHV1 was op eigen terrein de tegenstander van SV Olland 1. De thuisploeg wist in de eerste helft het spel van Olland goed te ontregelen. Olland maakte het zichzelf moeilijk door weinig tempo in de wedstrijd te brengen en de passes waren verre van loepzuiver. Gelukkig voor Olland kon WHV ook weinig met de gekregen ruimte. In de 21e min leek de openingstreffer Olland niet meer te ontgaan. Met 100% kansen voor Wout van Rooij en Stefan Erven was het knap te noemen dat de bal niet het doel vond. Daarna kreeg WHV de vrije ruimte om richting het Ollandse doel te spelen, waarbij de verdediging veel te laat of niet in actie kwam. Dankzij een blunder van de Ollandse keeper, waarbij de bal uit zijn handen glipte, wist WHV 1 op voorsprong te komen. 1-0. Uit een corner wist Gerbe Voets even later een kopbal richting doel te spelen en met een beetje pech van de keeper, vloog de bal in het dak van het doel. 1-1!

Na een slechte eerste helft, volgt altijd nog een (betere) tweede helft waarin het tij gekeerd kan worden. Na een peptalk in de rust stond een meer gedreven Olland op het veld. Zij dreven WHV terug op eigen helft en zij wisten kans na kans te creëren. Langzaam zagen de vele supporters het vertrouwde Olland weer voetballen. Al in de 49e min wist Stefan Erven op mooie wijze de bal in het doel te schieten. Ineens stond Olland met 1-2 voor. Iedere minuut werd Olland sterker. WHV werd definitief onschadelijk gemaakt toen een prachtig afstandsschot van Robert Erven in de 59e minuut perfect het doel van WHV vond. 1-3! De winst leek Olland niet meer te ontgaan. Ook toen Stefan Erven helaas geblesseerd uitviel, bleef de basis van Olland behouden door nieuwe wissels in te brengen. In een onbewaakt moment in blessuretijd wist WHV nog voor een verrassing te zorgen, door de 2-3 binnen te tikken, terwijl zij amper in de buurt van het doel waren geweest. Gelukkig ging de winst mee naar Olland.

Meer nieuws

Sv Olland pakt 1ste periodetitel

Door Eric HuijbregtsHet was een raar gezicht om te zien dat de wedstrijd begon met het nemen van een penalty voor Sv