Logo van SV Olland

SV Olland maatje te klein voor Keldonk

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Door Erik Huijbregts

Op een koud sportpark stonden de teams vandaag tegenover elkaar met als inzet de eerste plaats op de ranglijst. Het veld was goed bespeelbaar en de (vaste) supporters waren ondanks de kou aanwezig. Vanaf de aftrap was het Olland dat het initiatief nam en direct in de aanval ging. Het was  in de eerste minuut al direct raak toen Wout van Rooi een voorzet van links door Stefan Erven loeihard de touwen injoeg 1-0. Om precies te zijn was het de 49 e seconde. De moeite waard om eens na te kijken of deze de boeken in kan als snelste goal?  In de 10 minuten die daarop volgde was het enkel Olland dat de klok sloeg en had het zeker 2-0 moeten worden en misschien wel 3-0. Echter al deze kansen werden gemist en dan komt de bekende voetbalwet weer om de hoek kijken en was het Keldonk, Robin Knap, dat uit het niets hun eerste corner omzetten in een goal. 1-1 De man bij de eerste paal stond even ergens anders aan te denken en ook de keeper zag er niet erg goed uit. Daarna ging de wedstrijd gelijk op maar zag je Keldonk meer en meer de overhand nemen. Het was Olland dat steeds verder werd teruggedrongen op eigen helft. Dit resulteerde in de 27 min. door een afstandsschot van Mark van Haandel voor de 1-2 voorsprong voor Keldonk. Daarna was Olland de kluts even kwijt en werd de stand door Keldonk tot 1-4 opgetrokken. 

Na de rust was het wel duidelijk dat Keldonk niet meer hoefde en Olland niet meer kon. Totdat Stefan Erven het in de 86 min. op zijn heupen kreeg en de 2-4 liet noteren. De eerstvolgende bal van Olland ging op de lat en het was dat de scheidsrechter in de 89min. Een duidelijke handsbal in het stafschopgebied niet bestraft met een strafschop anders had het zo nog spannend kunnen worden.  De ploegen gingen uiteindelijk met een 2-4 stand van het veld en de overwinning was bij diegene die er het meest recht op had.

Meer nieuws

Festiviteiten Koningsdag 2024

Dit jaar gaat Sv Olland koningsdag weer op de kaart zetten. Er worden diverse activiteiten georganiseerd waaronder een voetvolley toernooi, een rommelmarkt

Lid commissie ledenwerving

Word Lid van Onze Commissie Ledenwerving! Ben je op zoek naar een manier om actief bij te dragen aan onze vereniging? Heb