Logo van SV Olland

SV Olland doet zichzelf ook tegen DVG tekort

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Afgelopen donderdag verloor SV Olland met 2-5 van WEC in de bekercompetitie. WEC was wel de bovenliggende partij maar er waren veel momenten in de wedstrijd dat SV Olland heel aardig meevoetbalde en ook een paar kansen kreeg die onbenut bleven. Kansen die ook WEC kreeg maar wel benut werden, mede door soms wat te slap ingrijpen van onze verdediging. Tegen DVG was het een tandje beter wat SV Olland liet zien en zeker de 1e helft waren we gelijkwaardig aan de tegenstander  uit de 4e klasse. Maar ook hier was te slap en niet scherp ingrijpen de reden dat we met 2-0 achter kwamen. Als dan de vijf honderd procent kansen niet benut worden dan doe je jezelf gewoon veel tekort. Door wel die kansen te benutten krijg je een andere wedstrijd en groeit ook het zelfvertrouwen bij de jongere spelers die inmiddels deel uitmaken van ons vaandelteam. We zien het spel beter worden en dus we hopen dat we dat dadelijk ook terug gaan zien in de resultaten. Uiteindelijk verloor SV Olland  met 4-1 door nog 2 doelpunten van DVG in de laatste 10 minuten toen een groot deel er behoorlijk doorheen zat. Maar al met al voldoende aanknopingspunten om met vertrouwen de komende wedstrijden aan te gaan.

Meer nieuws

Rikkers opgelet.. noteer deze datums

Beste rikkers, Het rikseizoen gaat binnenkort weer beginnen. Dus zetten we de geplande datums even op een rij zodat jullie die alvast

SV Olland wint zeer moeizaam

Of het de spanning was van de 1e competitiewedstrijd die je goed wilt beginnen, was het onvoldoende focus en scherpte, was het