Logo van SV Olland

Strijdlustig SV Olland wint van Maaskantse Boys

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

SV Olland 1 stond afgelopen zondag met maar één doel op het veld: winnen. Overgekomen uit Maren-Kessel was Maaskantse Boys de tegenstander. Het werd een wedstrijd waarin de kansen voor SV Olland op meer dan twee handen te tellen waren. In de 10e minuut was er een onverwachte grote kans recht voor het vijandelijk doel, maar er stond niemand in de juiste positie om de bal eenvoudig binnen te schieten. Enkele minuten later was een prachtige steekpass van Stefan Erven op weg naar Wout van Rooij. Helaas was een uitkomende keeper van Maaskantse Boys eerder bij de bal, waardoor Wout niet uit kon halen. Trainer Remco Kivit wist zijn team door actieve coaching elkaars posities over te laten nemen, zodat mooie counters opgebouwd konden worden. Maaskantse Boys kwam hierbij een enkele keer in balbezit, maar echt gevaarlijk werd het niet. Robert Erven had vlak voor rust nog twee mooie kansen op de openingstreffer, maar helaas zag hij zijn schoten over het doel gaan.

In de tweede helft werden de supporters getrakteerd op eenzelfde wedstrijdbeeld. Ditmaal was het enkele malen Harm van Oirschot die 100% kans had op een goal. De verlossende openingstreffer viel uiteindelijk in het laatste deel van de tweede helft. Met een puntgave schot voorzet wist Robert Erven broer Stefan te beiken die met een tegendraadse kopbal de keeper kansloos liet. Enkele minuten later was het Martijn Merks die zijn snoeiharde schot uiteen zal spatten. Wie niet waagt, wie niet wint. Maaskantse Boys dacht hetzelfde en probeerde enkele malen via mooi acteerwerk een vrije trap te versieren in en rond de 16 meter. Gelukkig stond de Ollandse achterhoede als een huis en werd er als collectief gestreden voor het behoud van de voorsprong. In de slotfase was er nog een grote kans voor wederom Stefan Erven. De keeper lag op de grond en het doel was leeg, maar helaas bleef een doelpunt uit. Met een magere, maar zeer verdiende 1-0 bleef de winst vandaag in Olland.

Volgende week wacht de uitwedstrijd tegen Odiliapeel om 13:30 uur!!

Meer nieuws

Sv Olland pakt 1ste periodetitel

Door Eric HuijbregtsHet was een raar gezicht om te zien dat de wedstrijd begon met het nemen van een penalty voor Sv