Logo van SV Olland

Spannende derby tussen SV Olland en Irene

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Afgelopen weekend werd een heuse derby tegen Irene uit Gemonde gespeeld en zij zijn bovendien een geduchte tegenstander. Zij draaien ook mee bovenin. Toch was het SV Olland die in de eerste helft voornamelijk domineerde. Olland kon regelmatig dreigend uitkomen in het doelgebied van Irene. Toch waren deze doelpogingen niet echt gevaarlijk te noemen. Als verrassing was het Irene die in de 35e minuut via een prachtige omhaal een grote doelpoging had. Gelukkig voor Olland ving keeper Kevin Vesters de bal perfect. Olland bleef jagen op een goal. Het enige wat miste was iemand die de voorzet binnentikte. In de 40e minuut maakte Rob v.d. Heijden ongelukkig hands, waardoor een vrije trap op de rand van de 16 meter genomen mocht worden. De vele supporters hielden hun adem in, maar gelukkig vloog het schot hoog over.

In de tweede helft kwam Irene meer aan voetballen toe, waardoor het voor de Ollandse ploeg hard werken geblazen was. Tom de Beer was snel achterin, maar zijn lange pass in de 55e minuut zorgde meteen voor gevaar. Helaas kon niemand van de voorhoede het prachtige schot beantwoorden. In de laatste 20 minuten werd het steeds spannender. De goal kon aan beide kanten vallen. In de 68e minuut zorgde Rob v.d Heijden met een dieptepass vanuit de achterhoede voor een nieuwe stimulans. Stefan Erven zag zijn schot uiteindelijk boven op de kruising uiteenspatten. De aanval in de 69e minuut was een ware beauty. Wout van Rooij speelde meerdere spelers uit, waarna hij met een steekpass Stefan Erven op de rechterflank wist te bedienen. De gehele voorhoede sprintte naar voren als collectief. Robert Erven was uiteindelijk de gelukkige die de bal in het doel wist te schieten. De vreugde was van korte duur, omdat de scheidsrechter het doelpunt afkeurde vanwege buitenspel. Ook Gerbe Voets was in de slotfase heel dicht bij een goal via zijn puntgave kopbal. Na 90 minuten werd de balans opgemaakt. Olland had meer verdiend, maar wist het niet waar te maken en moest dus de punten delen met Irene.

Volgende week zondag is de uitwedstrijd bij VITA om 14:00 uur

Meer nieuws

Sv Olland pakt 1ste periodetitel

Door Eric HuijbregtsHet was een raar gezicht om te zien dat de wedstrijd begon met het nemen van een penalty voor Sv