Logo van SV Olland

Ruime overwinning voor SV Olland

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Ruime overwinning voor SV Olland

Het is al weer een tijdje geleden dat we zo’n ruime overwinning wisten te behalen. Ondanks het gemis van Stefan Erven wisten we 6 keer het doel te vinden.

Aan het begin van de wedstrijd zag er dat niet naar uit. Na een groot misverstand en inschattingsfout van onze keeper kon de spits van Oksv van profiteren en liep in de 4e minuut zo de bal in het doel, 0-1. Hierna was Sv Olland even van slag en moest zich zien te herpakken. En gaande weg de eerste helft lukte dat steeds beter, we wisten de druk er wel op te zetten maar op een paar kleine kansen na voor Robert Erven en Remco Voets wisten we nog niet het net te vinden. Na een half uur werden de kansen wat groter. O.a Martijn van Rooij kreeg een geweldige kopkans maar liet deze helaas onbenut, het schot van Remco Voets in de 37e minuut had een beter lot verdiend maar werd van de lijn gehaald. Het was, gezien het overwicht, niet verwonderlijk dat iets later de gelijkmaker viel. Een kopbal van Wout van Rooij werd nog wel gekeerd maar de vallende bal werd beheerst binnengeschoten door Robert Erven, 1-1. Dit was tevens de ruststand.

Archief Ollandia

Na rust kwam SV Olland pas goed los. Het was in de 54e minuut dat Wout van Rooij zich op snelheid langs zijn tegenstander werkte, zich met links vrijmaakte en met een vlammend schot de lange hoek wist te vinden, 2-1. De mannen beleven het doel van Oksv bestoken en na enkele schoten die gekeerd werden door de keeper of net naast gingen was het in de 65e minuut dat we op 3-1 kwamen. Wout van Rooij legde de bal terug op Rob van der Heijden die tegen de keeper aan schoot maar de terug springende bal werd nu wel binnen gewerkt door Robert Erven. De mooiste goal van de dag kwam 5 minuten later. Een korte corner werd precies op tijd door Rob voor Robert klaar gelegd die met een snoeihard schot de lange hoek wist te vinden, 4-1. Hierna was het Rob van der Heijden die nog 2 keer het doel wist te vinden en de 6-1 compleet maakte. Een prima overwinning

Meer nieuws

SV Olland boekt monsterscore

De afgelopen zondag afgelaste wedstrijd i.v.m te weinig beschikbare spelers bij tegenstander Ruwaard werd dinsdagavond ingehaald. Gezien de stand op de ranglijst en