Logo van SV Olland

Ruime en verdiende overwinning SV Olland

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

.Vorige week, na de onnodige nederlaag tegen Boerdonk, zei trainer Maikel van Driel nog dat we tegen Nederwetten altijd wat gemakkelijker het net kunnen vinden dan tegen veel andere tegenstanders. En zo bleek ook. Al na 3 minuten wisten we via een mooie aanval over rechts al het net te vinden. De afgemeten voorzet van Stefan Erven werd door Robert via de paal binnen gewerkt. Lang konden we er niet van genieten want 2 minuten later werd een afgeslagen corner hard binnen geschoten door een volledig vrijstaande speler van Nederwetten, 1-1. Hierna had SV Olland een zwakke fase van de wedstrijd waarin er veel balverlies werd geleden door slordigheden, gemakzucht en onvoldoende scherpte. Dit duurde een half uur waarna we het weer langzaam beter gingen doen. Dit leidde tot de 1-2 van Martijn van Rooij die een afgeslagen voorzet kiezelhard, vanaf de rand zestien, binnenschoot. 5 minuten later was het al 1-3 door Robert Erven die aangespeeld werd door Harm van Oirschot en hij, na een tegenstander van het lijf geschud te hebben, ook keihard uithaalde vanaf de rand zestien en de keeper kansloos liet. Ruststand 1-3.

Archief SV Olland

Na rust kwam Nederwetten er niet meer aan te pas. SV Olland combineerde nu veel beter als in de eerste helft en kwam zo tot vele kansen om de score op te voeren. Zelf kwamen we verdedigend niet in de problemen en zodoende konden we uitlopen naar 1-5 door doelpunten van achtereenvolgend Stefan Erven en Robert Erven. Overigens lieten we nog een vijftal uitstekende kansen liggen en hadden we een veel hogere uitslag neer kunnen zetten. Met 3 doelpunten was Robert Erven wel man of the match maar vooral het spel van M&M (Martijn van Rooij en Martijn Merks) verdienen een compliment. Met dit gegeven en de 3 punten kunnen we met meer vertrouwen vooruit kijken naar de komende ontmoetingen met de 2 bovenste ploegen.

Meer nieuws

Festiviteiten Koningsdag 2024

Dit jaar gaat Sv Olland koningsdag weer op de kaart zetten. Er worden diverse activiteiten georganiseerd waaronder een voetvolley toernooi, een rommelmarkt

Lid commissie ledenwerving

Word Lid van Onze Commissie Ledenwerving! Ben je op zoek naar een manier om actief bij te dragen aan onze vereniging? Heb