Logo van SV Olland

Remco Kivit komend seizoen hoofdtrainer SV Olland

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

SV Olland eerste club voor Remco Kivit als hoofdtrainer

Remco Kivit (28) wordt komend seizoen hoofdtrainer van onze vereniging. Het wordt de eerste club als hoofdtrainer van de voormalige keeper van PSV, FC Den Bosch (jeugd), Zwaluw VFC en Helvoirt. Door chronische blessures is voetballen niet meer mogelijk voor de Vughtenaar die in de jeugd van PSV nog met Memphis Depay speelde.

Vorig seizoen was Remco trainer van JO19 bij Zwaluw VFC. Momenteel traint hij het tweede elftal van de club uit zijn woonplaats. Daarnaast is de voormalige keeper nu ook nog assistent trainer in de jeugdopleiding van Willem II. Wij hopen en vertrouwen erop met Remco een enthousiaste trainer binnen te halen die de aanwezige ervaring en jeugd op een goede manier weet te bundelen om te komen tot mooie resultaten. 

Bestuur SV Olland

De handtekening wordt gezet
Remco en voorzitter Maarten van Loon bezegelen de overeenkomst

Meer nieuws

SV Olland 2 Winnaar dartkampioenschap

Afgelopen donderdag vonden de finales plaats van de SV Olland dartkampioenschappen.  Na het spelen van de voorrondes waren er 2 spelers per