Logo van SV Olland

Ook SV Olland kan koploper Fc Uden niet verrassen

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Het bezoekende FC Uden, koploper met maar 3 verliespunten, liet ook in Olland geen steken vallen. Maar de 1-5 uitslag doet geen recht aan wat er op het veld te zien was. Fc Uden was de bovenliggende partij, zoals al het gehele seizoen, maar het was SV Olland die na 10 minuten met 2-0 voor had moeten staan. 3 levensgrote kansen waren niet besteed aan Stefan en Robert Erven en daarmee brachten ze FC Uden in de wedstrijd. Ondanks het sterker worden van Fc Uden konden we er nog verschillende keren gevaarlijk uitkomen. Zo was er het schot van Martijn van Rooij wat niet klemvast gehouden kon worden door de keeper maar de inkomende Harm van Oirschot was net te laat om de vallende bal binnen te tikken. Maar gaandeweg nam Fc Uden steeds meer het heft in handen en kwamen na 17 minuten op 0-1 waarbij onze verdediging niet ferm genoeg ingreep en ook onze keeper er niet foutloos uitzag. Door deze goal was Sv Olland even van slag en kwamen we steeds meer onder druk te staan wat ook resulteerde in de 0-2 na 25 minuten toen een van de aanvallers keurig combineerde door ons centrum en de bal netjes afmaakte. Hierna kwamen we weer wat beter in de wedstrijd en konden we iets meer tegenstand bieden. Toen in de 40e minuut Sv Olland een penalty kreeg toegewezen wist Robert Erven deze te benutten. Hiermee hadden we de aansluitingstreffer te pakken en gingen we met een vertrouwd gevoel de kleedkamers in.

Na rust eenzelfde wedstrijdbeeld waarbij FC Uden probeerde ons onder druk te zetten maar wij dit goed wisten te pareren en eruit kwamen als de mogelijkheid er lag. Maar in de 52e minuut was een ongelukkige sliding van Sebastian van Kessel de aanloop naar een doelpunt van Fc Uden. Want via het been van Sebastian ging een bedoelde voorzet, onbedoeld in ons doel. Het geluk van de kampioenen zullen we maar zeggen en daarmee 1-3. Hierna kwam de wedstrijd weer wat meer in evenwicht maar konden wij steeds minder een vuist maken of FC Uden bedreigen. Het was dan ook de koploper die via 2, ietwat gelukkige,  goals uitliep naar 1-5 en daarmee SV Olland teleurgesteld achterlatend. Achteraf een terechte overwinning voor FC Uden maar als SV Olland die eerst 2 kansen benut had dan??

Volgende week wacht opnieuw een zware wedstrijd bij DWSH’18.

Meer nieuws