Logo van SV Olland

Ollandia ontvangt koploper Netersel.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Na een vrij weekend staat er voor Ollandia a.s. zondag 24/10 weer een thuiswedstrijd op het programma. Om 14.30 uur is dan op sportpark Ekkerzicht de aftrap voor een wedstrijd tussen 2 ploegen die een goede competititiestart hebben. Ollandia liet alleen in de 1ste van de 3 tot nu gespeelde wedstrijden 2 punten liggen bij Dees, terwijl Netersel in 4 gespeelde wedstrijden alleen op bezoek bij LSV 2 punten verspeelde. Netersel is dan nu ook, vanwege de extra wedstrijd t.o.v. de concurentie, de huidige koploper. Dit zullen ze ook na zondag graag willen blijven en zullen dan ook voor de 3 punten naar Olland komen. Ook Ollandia zal zondag met volle overgave de strijd aan moeten gaan, zonder daarbij het voetballende gedeelte uit het oog te verliezen. Zondag is er dus alles aanwezig  voor een mooie en spannende wedstrijd, waarbij hopelijk Ollandia de 3 punten in eigen huis kan houden. In deze wedstrijd is de positieve steun van de supporters dan ook hard nodig en deze zijn zondagmiddag dan ook van harte welkom op sportpark Ekkerzicht.

Bij de lagere teams en de jeugd is het komend weekend voor enkele teams inhalen, waarbij er alleen voor Ollandia 3 en 35+1 wedstrijden op het programma staan uit tegen resp. Irene en WEC. De overige teams kunnen dan genieten van een vrij weekend en daarbij de andere teams als supporter komen steunen.

Ollandia senioren:

Programma zondag 24/10:

Ollandia 1 – Netersel 1  14.30 uur

Irene 3 – Ollandia 3  10.00 uur

WEC 35+1 – Ollandia 35+1  10.00 uur.

Ollandia jeugd:

Geen programma

Meer nieuws

Festiviteiten Koningsdag 2024

Dit jaar gaat Sv Olland koningsdag weer op de kaart zetten. Er worden diverse activiteiten georganiseerd waaronder een voetvolley toernooi, een rommelmarkt

Lid commissie ledenwerving

Word Lid van Onze Commissie Ledenwerving! Ben je op zoek naar een manier om actief bij te dragen aan onze vereniging? Heb