Logo van SV Olland

Nog even nagenieten

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Wat een seizoen hebben we achter de rug. ik kan me niet heugen dat we zulk een geweldig seizoen met deze fantastische feiten en cijfers hebben gehad in onze historie. Na 15 jaar de geschiedenis zich laten herhalen op het veld van nu Mosa’14 en destijds OVC’63 is een fantastisch succes. De trainer zei dat hij geweldig trots was op “zijn jongens” maar weet dat wij, supporters en alles wat Sv Olland een warm hart toedraagt ook geweldig trots zijn op wat jullie, spelers, begeleiding en technische commissie hebben bewerkstelligt. We hebben genoten en wensen jullie nog een erg gezellig selectiewkend toe waarin het feestje nog een dunnetjes kan worden overgedaan.

Inmiddels hebben we al veel sfeerbeelden via de social media langs zien komen. Voor degene die het allemaal nog eens rustig na willen kijken en op iets groter formaat hierbij nog wat foto’s, gemaakt door Chantal Brugmans.

Meer nieuws