Logo van SV Olland

Mister Heeswijk André Langenhuijsen overleden

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Bron website vv Heeswijk

Afgelopen weekend was hij nog op de voetbalclub bij Heeswijk. Keek vanuit zijn scootmobiel naar de wedstrijden van onze jongste jeugd. Deed gezellig een bakje koffie in zijn vertrouwde kantine. Hij zag er eigenlijk nog best wel ok uit, onze André… En dan plots, een paar dagen later, op dinsdagochtend, bereikt ons het intens droevige nieuws dat Mister Heeswijk er niet meer is. Natuurlijk, we wisten dat André kampte met die vreselijke ziekte ALS, natuurlijk wisten we dat André niet meer beter zou worden, maar deze komt ontzettend hard aan.

Zaterdag is het afscheid (natuurlijk) op het hoofdveld van zijn VV Heeswijk. Iedereen is van harte welkom. Klik hier voor de rouwkaart.

De komende dagen zien er als volgt uit:

– Vrijdag 10 november is er, tussen 18.00 uur en 20.00 uur, voor iedereen de gelegenheid om een laatste groet te brengen aan André in de kantine van vv Heeswijk
– Zaterdag 11 november gedenken we André om 14.30 uur op het terrein van zijn VV Heeswijk.

Meer nieuws

Sv Olland pakt 1ste periodetitel

Door Eric HuijbregtsHet was een raar gezicht om te zien dat de wedstrijd begon met het nemen van een penalty voor Sv