Logo van SV Olland

Kampioensfeest SV Olland

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Kampioensfeest SV Olland.

Het zal niemand ontgaan zijn, maar dit seizoen zijn zowel SV Olland 1, SV Olland Vrouwen 1 als SV Olland 35+ kampioen geworden.

Smetsers Houthandel wil dit unieke gebeuren, samen met ons SV Olland vieren, door op zondag 23 juni een geheel verzorgd kampioensfeest te geven.

Vanaf 15.00 uur zijn alle senioren voetbal en senioren korfbal welkom in de kantine van SV Olland om tot een uur of 20.00 uur deze kampioenschappen te vieren. Ook de partners zijn welkom en zeker ook de kinderen van onze spelers. De trouwe supporters van SV Olland 1 zijn natuurlijk ook welkom.

Om een klein beetje zicht te hebben op hoe groots dit kampioensfeest gaat worden, is het gewenst dat je even appt naar Chantal Brugmans (06-13650408), met hoeveel personen jij en je partner en kinderen aanwezig zullen zijn.

Hopelijk tot dan.
Smetsers Houthandel en SV Olland.

Meer nieuws