Logo van SV Olland

Kampioen Olland wint en promoveert naar 4e klasse

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Met een ongekend spannende strijd om de koppositie tussen SV Olland en Keldonk vertrok Olland voor de laatste wedstrijd naar Oijen voor de wedstrijd tegen MOSA’14. Zoveel mogelijk doelpunten maken was de doelstelling en dan na 90 minuten kijken of dit voldoende is. Olland begon sterk aan de wedstrijd. Robert Erven kwam in balbezit en draaide constant om zijn tegenstanders heen. Helaas was een corner het hoogst haalbare op dat moment. Vervolgens gaf hij de bal prachtig voor waar zijn broer Stefan Erven via het hoofd de bal in het doel schoot. 0-1! Hierdoor kreeg Olland vleugels en binnen enkele minuten was het wederom raak. Remco Voets gaf de bal prachtig voor. Martijn van Rooij kreeg niet de ruimte, maar Stefan Erven verraste de keeper en draaide venijnig om hem heen. De 0-2 vloog prachtig in het net.

In de tweede helft probeerde MOSA’14 het spel van Olland te verstoren, maar slaagden er niet in om echt gevaarlijk voor het Ollandse doel te komen. Al vrij snel viel de 0-3 nadat Stefan Erven de bal mooi teruglegde en ditmaal mocht Robert Erven fraai binnenschieten. De tussenstand in Overlangel hield de gemoederen onder de supporters bezig. Olland was nog niet klaar met scoren. De bal werd door MOSA’14 knullig uitverdedigd. Stefan Erven kon de bal door de benen van zijn tegenspeler in het doel schieten. Zo stond Olland ineens comfortabel met 0-4 voor. Harm van Oirschot was even later ook nog dichtbij een doelpunt, maar zijn kopbal vloog helaas net voorlangs. Terwijl de lucht donker kleurde en het eerste onweer klonk, werd de wedstrijd even stilgelegd. Toen Olland weer terug op het veld kwam, waren zij erop gebrand, om dit kampioenschap niet meer weg te geven. Alle wisselspelers mochten nog enkele speelminuten maken. MOSA’14 kreeg in de allerlaatste minuut nog een vrije trap op de rand van de 16, maar het schot mocht de titel van gevaarlijk niet dragen. Meteen klonk het eindsignaal en onder luid gejuich werd de champagne ontkurkt. SV Olland heeft zich op indrukwekkende wijze kampioen van de 5e klasse E weten te kronen.

Meer nieuws