Logo van SV Olland

Elftalleider 1e elftal

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

Ben jij een voetballiefhebber die graag een bijdrage wil leveren aan SV Olland? Dan hebben wij een leuke uitdaging voor jou! Wij zoeken een vrijwilliger voor elftalleider bij ons 1e elftal. Je helpt de hoofdtrainer met het begeleiden van het team en bij wedstrijden. Je bent enthousiast, betrouwbaar en hebt een positieve instelling. Lijkt het je wat? Meld je dan snel aan via onze website of stuur een mailtje naar info@svolland.nl. Ook kun je een van de bestuursleden aanspreken voor meer informatie. Wij kijken uit naar je reactie!

Meer nieuws

Rikkers opgelet.. noteer deze datums

Beste rikkers, Het rikseizoen gaat binnenkort weer beginnen. Dus zetten we de geplande datums even op een rij zodat jullie die alvast

SV Olland wint zeer moeizaam

Of het de spanning was van de 1e competitiewedstrijd die je goed wilt beginnen, was het onvoldoende focus en scherpte, was het