Logo van SV Olland

Cursus verenigingsscheidsrechter! Iets voor jou?

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

SV Olland heeft een samenwerkingsverband met Rhode en Boskant voor de groep scheidsrechters die fluiten bij de lagere teams. Dit clubje, veelal zeer getrouwe leden, zoekt uitbreiding. De KNVB gaat binnenkort starten met een cursus verenigingsscheidsrechter. Deze cursus zou bij Blauw Geel worden gehouden maar is nu verplaatst naar Rhode. Een mooie gelegenheid om dichtbij de cursus te volgen en het groepje clubscheidsrechters te vergroten. Voor meer informatie kunt u terecht bij Peter van Lierop of via onderstaande link waar u zichzelf ook kunt aanmelden.

Tik hier voor meer informatie of neem contact op.

Commissie wedstrijdzaken
Peter van Lierop
p.lierop14@chello.nl
06-51487115

Meer nieuws

SV Olland 2 Winnaar dartkampioenschap

Afgelopen donderdag vonden de finales plaats van de SV Olland dartkampioenschappen.  Na het spelen van de voorrondes waren er 2 spelers per