Logo van SV Olland

Annie Rijken, oud eigenaar café Rijken, overleden

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

De oudjes onder ons kennen haar nog wel! Annie en Harrie Rijken waren jarenlang de uitbaters van de toenmalige café Rijken (nu café de Beuk) en is jarenlang ons clubhuis geweest in de vorige eeuw tot eind jaren tachtig. Altijd welkom, nooit iets teveel, heel veel gezelligheid.. we hadden ons in die tijd geen beter clubhuis en uitbaters kunnen wensen. Wellicht zijn er mensen die afscheid willen nemen van Annie of naar de uitvaart willen gaan. Jullie zijn van harte welkom, zie rouwkaart voor de locatie en de tijden.

De familie zou het fijn vinden als u een herinnering achter wilt laten via het online condoleance register

www.levatio-uitvaartzorg.nl/registers/annie-rijken-van-heertum

Meer nieuws

SV Olland boekt monsterscore

De afgelopen zondag afgelaste wedstrijd i.v.m te weinig beschikbare spelers bij tegenstander Ruwaard werd dinsdagavond ingehaald. Gezien de stand op de ranglijst en